Logo Gmina Błędów

News

Żegnaj szkoło!

Galeria zdjęć

W piątek 24 czerwca 2016 roku, społeczność Publicznej Szkoły Podstawowej im. 11 Listopada 1918 r. w Gołoszach, pożegnała ambitnych, błyskotliwych, inteligentnych, utalentowanych, pomocnych i pracowitych uczniów VI klasy. Była to wyjątkowa jedenastka, niczym polscy piłkarze na Euro, która uzyskała najwyższy wynik w gminie na sprawdzianie szóstoklasisty. 

Uroczystość rozpoczęła się tradycyjnie od Mazurka Dąbrowskiego i przekazania sztandaru. Pani dyrektor Małgorzata Krasuska powitała całą społeczność szkolną, rodziców i znamienitych gości, tj. proboszcza parafii św. Prokopa Opata w Błędowie - Leszka Brulińskiego, sekretarza Gminy Błędów - Jacka Adamskiego oraz radnego powiatu grójeckiego - Marka Kowalczyka. Następnie przystąpiono do rozdania uczniom świadectw, a także dyplomów oraz nagród książkowych, które zostały ufundowane przez prężnie działającą Radę Rodziców. 

Absolwenci w ramach podziękowania za otrzymane upominki i wyróżnienia przygotowali krótkie, ale jakże humorystyczne przedstawienie pt. Fakty. W widowisku dokonano odzwierciedlenia prozy szkolnego życia oraz poruszono kwestie związane z polską edukacją. Po humorystycznym akcencie przyszedł czas na wyrazy wdzięczności dla rady pedagogicznej i rodziców. Szóstoklasiści ze łzami w oczach dziękowali nauczycielom za wspólną pracę, cenne rady oraz wsparcie w ich wychowaniu.

Na zakończenie uroczystości, rodzice absolwentów zaprosili wszystkich przybyłych gości, nauczycieli i pracowników szkoły na smaczny poczęstunek, który stał się już tradycją w naszej szkole, bowiem jest to moment na wspomnienia i rozmowy przy wspólnym stole. Tak wyglądały ostatnie, miło spędzone chwile z NAJLEPSZĄ VI KLASĄ w historii gołoskiej szkoły.

Drogim Absolwentom życzymy powodzenia! Obyście nigdy nie zapomnieli o Gołoszach, tak jak my o Was. Jesteśmy Wam wdzięczni za ten powiew świeżości, głowę do pomysłów i codzienną radość wnoszoną każdego dnia do szkoły. 

Moc uścisków dla: Patrycji, Małgosi, Rafała G., Zosi, Kamili, Kamila, Rafała N., Oli, Karoliny, Kuby i Izy.

S. M.

Wójt gminy zaprasza

Mirosław Jakubczak

przyjmuje interesantów
w każdy piątek
w godzinach 07:30 - 15:30

Urząd Gminy w Błędowie

ul. Sadurkowska 13
05 - 620 Błędów
tel.: 48 6680 010
fax: 48 6680 655
e-mail: urzad@bledow.pl

Wyszukiwarka

Zobacz również

Kalendarz

luty 2023
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

wersja językowa

Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.